Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

IREL s.r.o.

Webová stránka značky: IREL s.r.o.
 

 irel

Společnosti IREL není lhostejný život kolem nás a proto se snaží ze všech sil pomáhat a zlepšovat vztah a soužití zvířat s člověkem.  

Tímto velmi děkujeme společnosti IREL, že našim koníkům umístěným v Domově věnuje dle potřeby kosmetiku, doplňkové krmivo a především ostropestřec mariánský, který naším koním prospívá a chutná. 

 

Společnost IREL® se specializuje na pěstování a následné zpracování ostropestřce mariánského lisováním za studena. Výroba je primárně zaměřena na předextrakční úpravu léčivých drog, zejména ostropestřce mariánského a námele. Vysoce kvalitní předextrakční úprava těchto rostlin umožňuje mnohem efektivnější finální extrakci léčivých substancí, což je spojeno i s jejich vyšší kvalitou.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • 22119570fb775cc4dee1f2fbee0c8bd8 448/2 K
  IREL Silyfeed Basic negranulovaný

  Ostropestřec mariánský - základní krmný expeler v sypké formě získaný pouze mechanickou cestou z plodu ostropestřce mariánského. Podpora jater a jejich funkce, podpora trávení, podpora produkce a vylučování žluči.

   

  od 438 Kč / ks
 • 0000000303 w 600 177/3 L
  IREL OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ

  100 % olej z plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum (L.) Gaertn.) lisovaného za studena. Tento produkt se používá jako senzorická (zchutňující) doplňková látka při krmení zvířat.

  od 313 Kč / ks
 • irel kone sampon 75
  IREL Horse - šampon

  Horse Šampon s přírodními rostlinnými extrakty silicemi se používá při výskytu kožních ektoparazitů u zvířat. Rostlinné extrakty a silice působí i proti šupinatění kůže a pomáhají udržet na ní pouze žádoucí mikroflóru. 

  Balení: 500 ml

  209 Kč / ks
 • irel kone balsam 74
  IREL Horse - balsám

  Přípravek srst provoní a usnadní její hřebelcování. Přítomné silice působí proti přesušení kůže a pomáhají na ní udržet pouze žádoucí mikroflóru. Je vhodný při výskytu ektoparazitů i jako ochrana proti mouchám a sajícímu hmyzu

  Balení: 500 ml

  245 Kč / ks
 • irel horse chladici obstrik 75ml 72
  IREL Horse - chladící obstřik

  Chladící obstřik je určen ke zklidnění namáhaných a přehřátých partií svalstva a šlach. Působí chladivým účinkem, který se dostaví v největším rozsahu několik minut po aplikaci přípravku. Čistě přírodní produkt. 

  Balení: 75 ml

  181 Kč / ks
 • stažený soubor 76
  IREL Silyfeed Basic negranulovaný (rozvážený z balení, 1 kg)

  Ostropestřec mariánský (rozvážený z balení, 1 kg) - základní krmný expeler v sypké formě získaný pouze mechanickou cestou z plodu ostropestřce mariánského. Podpora jater a jejich funkce, podpora trávení, podpora produkce a vylučování žluči.

   

  170 Kč / kg

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.