Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

IREL s.r.o.

Webová stránka značky: IREL s.r.o.
 

 irel

Společnosti IREL není lhostejný život kolem nás a proto se snaží ze všech sil pomáhat a zlepšovat vztah a soužití zvířat s člověkem.  

Tímto velmi děkujeme společnosti IREL, že našim koníkům umístěným v Domově věnuje dle potřeby kosmetiku, doplňkové krmivo a především ostropestřec mariánský, který naším koním prospívá a chutná. 

 

Společnost IREL® se specializuje na pěstování a následné zpracování ostropestřce mariánského lisováním za studena. Výroba je primárně zaměřena na předextrakční úpravu léčivých drog, zejména ostropestřce mariánského a námele. Vysoce kvalitní předextrakční úprava těchto rostlin umožňuje mnohem efektivnější finální extrakci léčivých substancí, což je spojeno i s jejich vyšší kvalitou.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • irel ostropestrecovy olej 1l 177/1 L
  IREL OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ

  100 % olej z plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum (L.) Gaertn.) lisovaného za studena. Tento produkt se používá jako senzorická (zchutňující) doplňková látka při krmení zvířat.

  od 249 Kč / ks
 • irel kone sampon 75
  IREL Horse - šampon

  Horse Šampon s přírodními rostlinnými extrakty silicemi se používá při výskytu kožních ektoparazitů u zvířat. Rostlinné extrakty a silice působí i proti šupinatění kůže a pomáhají udržet na ní pouze žádoucí mikroflóru. 

  Balení: 500 ml

  236 Kč / ks
 • irel horse chladici obstrik 75ml 72
  IREL Horse - chladící obstřik

  Chladící obstřik je určen ke zklidnění namáhaných a přehřátých partií svalstva a šlach. Působí chladivým účinkem, který se dostaví v největším rozsahu několik minut po aplikaci přípravku. Čistě přírodní produkt. 

  Balení: 75 ml

  222 Kč / ks
 • stažený soubor 76
  Ostropestřec mariánský - IREL Silyfeed Basic (rozvážený z balení, 1 kg)

  Ostropestřec mariánský je základní krmný expeler. Vykazuje příznivé působení na zdraví užitkových a domácích zvířat, které je dáno synergickým působením přírodních látek obsažených v plodu ostropestřce mariánského. 

  120 Kč / kg

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem