Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Podpořte nás

Našim koním se snažíme dopřát co nejlepší podmínky k životu a pokud byste naší činnost chtěli podpořit budeme velmi šťastni a předem děkujeme za všechny koníky, které máme v péči.

Opravdu velice Děkujeme za každou Vaši pomoc a Vážíme si toho.   S úctou Patricie a Pavel

domov_pro_kone_banner_005

1. NĚCO NA ZUB PRO KONÍKY

Pokud máte možnost určitě uvítáme různé dobroty pro koníky. Něco na zub se nikdy nedá odmítnout. :)

Koníci v Domově mají rádi samozřejmě müsli, dobroty, mrkev, jablíčka, tvrdé pečivo, jablečný ocet, šípek, česnek, med, slunečnici, dýňové semínko, zelený čaj, ostropestřec, bylinky pro koně. Někdy také potřebují bachovy kapky, homeopatika, aromaterapii, gemoterapii.

Dobroty můžete poslat nebo přivézt (raději po předchozí telefonické dohodě 602774310 Patricie) na naší adresu: Domov pro koně z.s., Leština 1 - Slapsko, 391 43 Mladá Vožice


2. Zaslat nám finanční dar 

Chcete podpořit koníky v Domově finančním darem? Díky každému Vašemu příspěvku můžeme zdokonalovat koním Domov a dopřát jim ještě lepší podmínky pro spokojené dožití.

Koníky můžete podpořit darem na tento transparentní účet:  2800401151/2010  pod VS: 2020  + vzkaz příjemci: "dar pro koně"

Plán co bychom rádi koníkům v budoucnu pořídili a také informace o tom co se již pořídilo naleznete na našem facebooku. 


3. Nakoupit prostřednictvím našeho E-SHOPU

Provoz Domova pro koně můžete samozřejmě podpořit nákupem zboží v našem e-shopu. Nabízíme krmivo, zdravé krmné doplňky pro koně, kosmetiku pro koně i pro lidi a nějaké dárkové předměty. 

Podpořit nás nákupem můžete zde: ESHOP


4. Finanční dar DAR PRO OBLÍBENCE - INKOGNITO

Každý koník, kterého máme v péči Domova je něčím výjimečný. Každý má svou minulost a nějaký ten handicap nebo není v dostatečné kondici a proto si u nás užívá důchodu. Většina z nich nemá svého majitele a je tedy odkázán na naší nebo Vaší podporu.

Možná Vás některý koník bez majitele oslovil natolik, že byste chtěli podpořit právě jeho, ale nechcete být prezentováni na transparentním účtu. Ano, někteří z vás nestojí o to, aby byl jejich příspěvek někde prezentován a proto jsme založili další účet Domova pro koně: 2100421645/2010, který není transparentní.

Koně bez majitele naleznete zde: SEZNAM KONÍ V NAŠÍ PÉČI


 5. RŮZNÉ VĚCI se někdy také hodí

Určitě nepohrdneme staršími věcmi na koně nebo poníky, pokud Vám doma zbyly např. nějaké deky, ohlávky, kartáče na čištění, lonž atd. Prostě věci, které již nevyužijete, budeme za ně také rádi, protože když je nevyužijeme u nás v Domově, určitě se později hodí při případné pomoci dalším.