Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Krmné doplňky

 

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

 • Křemelina
  Přírodní odčervovací prostředek – eliminace mnoha parazitů bez chemie, bezpečný, netoxický prostředek, bez rizika vzniku rezistence, 15 stopových prvků – důležité pro zvířata, lidi, rostliny i půdu.

  od 150 Kč / ks
 • Probiotika em15 pro KONĚ
  Probiotický preparát na bázi užitečných mikroorganizmů s obsahem mikro a makroelementů pro chov koní. Probiotické mikroorganizmy pro stabilizaci procesu trávení a posílení imunity zvířat.

  od 260 Kč / ks
 • Probiotika em15 pro psy

  Zlepšují zdravotní stav, odolnost a obnovuje bakteriální flóru, což vede ke zlepšení vstřebávání tuků, vápníku, fosfátu, soli železa, jakož i aktivaci metabolismu aminokyselin a vyloučení toxických látek.

  od 80 Kč / ks
 • Probiotika em15 pro kočky 200ml

  Probiotický preparát na bázi mikroorganizmů s obsahem mikro a makro elementů a bylin pro chov koček.

   

  70 Kč / ks
 • PARASITEX - přírodní odčervovací pasta pro koně

  Přírodní alternativa, která chrání metabolismus koně, protože nahrazuje chemické odčervovací kúry. Nepředstavuje toxickou zátěž pro tělo, respektive pro střevní mikroflóru, a přesto má odčervující účinek.

  526 Kč / ks
 • Paraclean - přírodně proti parazitům

  Doplňkové krmivo proti vnitřním parazitům. Kompletně přírodní a lehce použitelný produkt i v podmínkách ekologického zemědělství.

  koně/ovce/kozy/skot

  od 450 Kč / kg
 • Minerální liz Zincoblock 3kg

  Zincoblock, minerální liz se zinkem, selenem, železem a kobaltem, Balení 3 kg

   

  272 Kč / ks
 • IREL Silyfeed Basic negranulovaný

  Ostropestřec mariánský - základní krmný expeler v sypké formě získaný pouze mechanickou cestou z plodu ostropestřce mariánského. Podpora jater a jejich funkce, podpora trávení, podpora produkce a vylučování žluči.

   

  od 438 Kč / ks
 • IREL OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ

  100 % olej z plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum (L.) Gaertn.) lisovaného za studena. Tento produkt se používá jako senzorická (zchutňující) doplňková látka při krmení zvířat.

  od 313 Kč / ks
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.