Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Podlahové desky v Malé rodině

DĚKUJEME ZA VAŠE DARY PŘÁTELÉ - jste báječní!!!  

V plánu bylo 40 m2 podlahy a díky Vám jsme pořídili dokonce 80 m2. 


Na začátku jsme vytvořili anketu, která proběhla na FaceBooku Domova a díky níž jste měli možnost vybrat to co bychom měli koníkům dopřát jako první. Nejvíce hlasů získala nová podlaha do stodoly.  Odhadovaná částka na podlahové desky o rozměru cca 40 m2 byla 28.000,- Kč.  

Tyto stájové desky by měly pokrýt část malé stodoly kde bydlí  Flayde,  Zambo, slepá Klaudie, Fakír, Dorotka, Montík. Jejich stádu říkáme "MALÁ RODINA", která má k dispozici stodolu o celkových rozměrech 11 x 15 m.  Koníci v malé rodině jsou jedni z nejvíce znevýhodněných v Domově,  a proto se jim snažíme zajistit lepší bezpečnost a také klid.  

Plánovaná nová podlaha měla pokrýt betonovou plochu alespoň 11 x 6 m, protože nebylo jasné kde a v jaké hodnotě podlahu nakoupíme.

K datu 15.6.2017 nám poslalo na novou podlahu finanční dar kolem 150ti dárců v celkové částce 24.000,- Kč.  Dary byly zasílány na transparentní účet pod variabilním symbolem 2020.

Dárcům, kteří nás kontaktují na e-mail: eshop(zavináč)domovprokone.cz rádi vystavíme potvrzení o daru.

Nechali jsme si od Vás poradit také kde bychom měli podlahy pořídit a díky tomu jsme oslovili firmu To.Si.-Plast. Seběhlo se vše velmi rychle a firma To.Si-Plast jednala prakticky obratem. Za darovaný obnos jsme pořídili dokonce cca 80 m2 podlahya to díky VÁM PŘÁTELÉ, kteří jste na podlahu koníkům "něco". Je to neskutečně skutečnééé. 

Podlaha byla v mžiku ve stáji a víte proč? V Domově nás 22.6.2017 navštívila veliká parta lidí, která nám přijela pomoci, ale o tom budeme psát až v příštím týdnu. Je toho totiž mnoho a tato parta si také zaslouží samostatný článek na našem webu. Každopádně díky nim je podlaha tam kde má být. Super, že?

ALE BEZ KOHO BY TO VŮBEC NEBYLO???

Velice rádi bychom poděkovali Vám všem za vaše dary, nejlépe jednotlivě a jmenovitě i zde, ale bohužel bychom k tomu potřebovali souhlas od každého z vás a na tolik papírů nemáme bohužel dost velký šuplík a myslíme, že nám to i zákon zakazuje :) No nic, tak všichni ti, kteří jsou uvedeni na transparentním účtu jsou báječní lidé se srdcem na svém místě a ......

..... NESKUTEČNĚ SI VÁŽÍME TOHO, ŽE JSTE SE ZÚČASTNILI. JE TO PRO NÁS NEUVĚŘITELNÉ, ŽE MŮŽEME KONÍKŮM DOPŘÁT VYSNĚNOU PODLAHU A TO DÍKY VÁM !!! POVEDLO SE TO !!!! ...... A SLOVO "DĚKUJEME" JE VELMI MÁLO ...