Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Shrnutí roku 2014

Ahoj,

tak zas po delší době pár fotek a informací. Byli jsme aktivní, přijali jsme nejprve tři nové koně Césara, Fakíra a Juráška, potom na podzim 5 nových koní - Cardíka, Tiumenka, Aldanku, Kaštánka a Zambouška. Každý je jiný a všechny je spojuje nezměrná citlivost.

Aldanka nemá jedno očičko a u nás našla lásku slepého Plutíka. Je úžasné je sledovat, jak jsou jemní a Plutík si Aldanku brání. Kaštánek je velký pohodář , jedlík a celkem rychle se začlenil do velké rodiny kam přišel i Tiumen se svou křehkostí, ale už je náš "mazel". No a Cardík se Zambouškem mají radost z výběhu a dostatku sena. Dáreček v důvěře zas postoupil dál a ostatní posuďte sami na fotkách. 

Během roku nás neminula některá bolestná loučení, Arčinka, Konrsek, Eliška a ze psů Dědeček...................ale to k životu patří.

Kromě toho všeho jsme tu měli nějaké akce, pomoc ze Švýcarska, sponzorské dary, den pro děti "Den otevřených očí", kdy si děti zasoutěžily, dospělí se pobavili a vše bylo pro prospěch a pomoc našim koním... na podzim potom charitativní bazar na Mikuláše.

Všem zúčastněným děkujeme a stále znovu děkujeme za Vaše sponzorství, zájem a projevy účasti.

Patricie a Pavel