Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Shrnutí roku 2015

Bylo toho hodně, co se událo, spoustu radosti, lásky, ale i bolístky. Někdy mám pocit, že se nezastavíme. Jsem hrdá, že jsme našim koním dostavěli ohrady, máme teď 50 Ha oplocených výběhů a můžeme je přehánět.

Absolvovali jsme několik úrazů, zánětů, oděrek. Dareček prodělal těžkou operaci, moc děkuji klinice Karakal. Byl komplikovaný pacient, protože po svém těžkém osudu (týrání) nebyl schopen přijmout infuze. Vše zvládl a je v plné kondici. Rozrostli jsme se o 4 koťata. Dvě vlastní, Pepinka nás překvapila a dvou jsme se ujali. Asi po týdnu Honzíček vážně onemocněl a pak i Anežka. Ale už jsou plní života. Veškerý čas věnujeme péči o všechny naše děti a oni nám to vrací nepopsatelným způsobem. To se musí zažít.

Děkuji za ně za všechny.

Mimo to se snažíme pomáhat i ostatním, ať už po telefonu, emailu či osobně. Asi 14 dní u nás strávil psí dědeček, nalezenec. Zkoušeli jsme ho skamarádit s naší psí rodinou,ale ani jedna neměla zájem, už teď je máme rozděleny na dvě, jelikož velcí kluci se nemusí. Dědeček bydlel v autě v garáži a jeli jsme na tři směny, bylo to náročné, ale podařilo se nám najít mu novou majitelku a daří se mu skvěle. Spí v posteli v láskyplné náruči. Děkuji za něj.

Zatím se mi v tomto roce podařilo najít domov 8 koním. Není to lehké a my nemůžeme všechny přijmout, už nás je 27 koní.

Děkuji všem, co nám pomáháte a zajímáte se o osudy nechtěných zvířat. Tak nějak v krátkosti o životě u nás a trošku na vysvětlenou, proč nepíšu častěji.

Děkuji a přeji: mějte se krásně. Patricie​