Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Stav Dvacky pro koně k 30.6.2017

Milí přátelé a kamarádi, chtěli bychom Vám velmi PODĚKOVAT za zaslané dary pod variabilním symbolem: 2020 a to v období od 24.května do 30. června 2017.

Díky Vašim darům v rámci Dvacky pro koně jsme našetřili k 30.6.2017 neuvěřitelných 24.500,- Kč.

Jak již určitě víte pořídili jsme 80 m2 stájových desek do stodoly kde bydlí "malá rodina" koní. Za tyto desky bude v průběhu příštího týdne odečtena z transparentního účtu částka 16.300,- Kč.

Zůstatek v projektu Dvacka pro koně je tedy aktuálně: 8.200,- Kč.

Nově šetříme na dalších 90 m2 stájových desek, takže pokud budete chtít s námi vylepšit koníkům bydlení v Domova pro koně budeme vděčni za každý Váš dar.


Snad nikoho neurazíme, ale nevíme jak jinak poděkovat za ty nejvyšší dary, které nás vymrštili na obláček štěstí a naděje, že se koníkům plní veliký sen.

TÍMTO ZE CELÉHO SRDCE DĚKUJEME: Zvolánek Petr, Mokrycki Šárka, Petrová Michaela, Ing. Řezníčková Eva, Rachůnková Monika, Sladková Pavlína, Šnajberková Sylvie, Kalinová Magdalena, Sikorová Hana, Růžičková Martina, Večeřová Petra, Houdková Eliška, Říhová Markéta, Granová Gina, Hedvábná Eva, Havlíková Dana, Faltysová Petra, Matoušková Marie, Mgr. Šundová Hana, Cábová Miroslava, Králová Lucie ....

Všem ostatním dvoustovkářům a dvoustovkařkám, stovkařům a stovkařkám, dvackařům a dvackařkám a všem dalším dárcům také ze srdce děkujeme a nezlobte se prosím na mě admina, že Vám nejmenuji, protože za prvé pěkně riskuji, že se to někomu z Vás nebude vůbec líbit a za druhé já a psaní, to je opravdu nad lidský výkon.

DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠE DARY  AŤ BYLY JAKÉKOLIV !!!!