Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Probiotika em15 pro psy

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Zlepšují zdravotní stav, odolnost a obnovuje bakteriální flóru, což vede ke zlepšení vstřebávání tuků, vápníku, fosfátu, soli železa, jakož i aktivaci metabolismu aminokyselin a vyloučení toxických látek.

od 95 Kč
Kategorie Eshop - pomoc pro koně
Zvolte variantu
200 ml 95 Kč
   
Probiotika em15 pro psy 500 ml 185 Kč
   
Probiotika em15 pro psy 1 litr 295 Kč
   
 

Probiotika:

Zlepšují zdravotní stav, odolnost a obnovuje bakteriální flóru, což vede ke zlepšení vstřebávání tuků, vápníku, fosfátu, soli železa, jakož i aktivaci metabolismu aminokyselin a vyloučení toxických látek.


-podporuje imunitu,
-reguluje trávicí proces,

-zmírňuje průběh možné otravy potravinami,
-zlepšuje vzhled srsti a stav pokožky,
-snižuje zánět,
-snižuje riziko kožních a potravinových alergií,
-posiluje tělo.

Dávkování:

Pro ředění všech preparátů em15 vždy používejte nechlorovanou vodu!!! V případě použití vody z vodovodního řadu, nechat vodu odstát 24 hodin.

Produkty SCD Probiotics mají hygienické atesty a evropský certifikát pro použití v chovatelství a ochraně životního prostředí.

Výrobek se používá každý den:


Dospělí psi:

vážící až 5 kg - 5 ml,

o hmotnosti 5 - 15 kg -10 ml,

nad 15 kg - 20 ml.

Dáváme injekční stříkačku do úst nebo do jídla.
Štěňata : 3-týdny věku a starších - 1 ml s postupným zvyšováním dávky.
Dvojitá dávka: při použití antibiotik a po jejich použití, v období rekonvalescence po operačních stavech a pro kojící feny.

Bakterie obsažené v přípravku rychle kolonizují v gastrointestinálního traktu a vylučují patogenní mikroorganismy. Tímto způsobem přirozeně ochraňují soustavu orgánů, které se podílejí na příjmu, zpracování a vylučování potravy, proti řadě onemocnění způsobených patogenními bakteriemi (m.in:. Escherichia coli, Salmonella, Mycobacterium, Shigella, Bacteroides, Próteus, Streptococcus, Clostridium, Vibrio nebo Pseudomonas) a proti virům.

Složení:

Melasa z cukrové třtiny obohacená Kyselinou pantotenovou, Niacin, Vápník, Železo, Draslík, Mangan, Měď, Zinek a Selen. Extrakt z fermentovaných bylin: semen fenyklu, řebříček, tymián, máta a Echinacea purpurea - speciálně vybrané bylinky pro psy, které mají protizánětlivé účinky, stimuluje imunitní systém zlepšuje fungování trávicího a dýchacího systému.

 

Vyrobeno v Polsku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.