Naši činnost můžete podpořit nákupem v našem eshopu nebo finančním darem na transparentní účet číslo: 2800401151/2010. Všem ze srdce děkujeme ...

Bokashi doplněk krmiva 10Kg

Neohodnoceno
 
 

Bokashi Krmivo - doplňková směs S PROBIOTIKY a prebiotiky pro hospodářská zvířata

 

 
730 Kč    
Kategorie Eshop - pomoc pro koně
 

Bokashi Krmivo je doplňková směs pro hospodářská zvířata

 Mezi přínosy aplikace přípravku patří:

 • Stabilizuje mikrobiologické procesy.
 • Zlepšují funkčnosti střev (prevence proti kolikám a průjmům)
 • Zlepšuje efektivitu využití krmiva
 • Zlepšuje metabolismus
 • Zlepšuje stav a vzhled srsti
 • Zrychluje hojení kožních infekcí a poranění
 • Celkově zlepšuje zdravotní stav zvířat

   

  Učinné řízení mikroflóry originální technologií EM®

  Přípravky doporučené k použití:

  Bokashi Krmení je doplňkovou sypkou krmnou směsí pšeničních otrub a EM. Díky této kombinaci je ideální pro užití jako doplněk krmných směsí. Bokashi Krmení je používán při prevenci chorob spojených se snížením imunity, nesprávnou funkcí metabolizmu i v době antibiotické léčby. Je to živý mikrobiální doplněk, který příznivě ovlivňuje hostitele zlepšením jeho střevní mikrobiocenózy. Probiotika mají schopnost přežívat a vyvíjet metabolickou aktivitu ve střevě, a to znamená, že jsou odolné proti nízkému pH a organickým kyselinám. 

  Mikroorganismy obsažené v přípravku Bokashi Krmení vytlačují z krmiva na zásadě konkurence škodlivé patogeny (omezení mykotoxinů) a samy se usídlují v tomto prostředí, přičemž zároveň pro zvířata vytváří mnoho užitečných látek. Přípravek může být smíchán s objemným krmením. Bokashi Krmení umožní omezit nebo dokonce úplně eliminovat potřebu používání doplňků pro správné trávení, které eliminují mykotoxiny, nebo zvyšující chutnost krmení. Přípravek se dobře mísí s krmením, zlepšuje jeho stravitelnost a chutnost. Nejlepší výsledky jsou dosahovány, pokud je Bokashi Krmení používán pravidelně.

  Doplňkovou tekutou směs Fauna Vital používáme vnitřně nejlépe do pití, na vnější aplikace - (podlomy, koupele kopyt -paznehtů, oděrky, větší škrábance, hygijenizaci. Stabilizuje mikroflóru a reguluje rovněž mikrobiologické vlivy v místě pobytu zvířat.

  Výše uvedené přípravky lze používat jako bezprostřední doplněk do TMR.

  Výběr sypké nebo tekuté formy záleží vždy především na pohodlí a praxi jejich používání, i s ohledem na způsob podávání krmení v daném zemědělském podniku a vzhledem k doporučením poradce. Naši konzultanti berou při kalkulaci dávky v úvahu různé individuální faktory, jako je například kvalita objemných krmiv nebo výše mléčné produkce. Díky tomu může hospodářství získat přesný plán použití EM® v kontextu požadovaných cílů.

  Jaký má EM® vliv na jiné mikroorganismy a prostředí?

  Profesor Teruo Higa vypracoval technologii Efektivních mikroorganismů®, které se vzájemně podporují a vytvářejí tak velmi univerzální nástroj, čili ve zkratce EM®. Skládají se z mnoha kmenů mokroorganismů získávaných z přírodního prostředí, vybraných z hlediska splnění stanovených úkolů v zemědělství a ochraně životního prostředí. Hlavně jsou využity bakterie mléčného kvašení (BMK), zejména Lactobacillus, Streptococcus, Enterococcus a Lactococcus. Bifidobakterie (Bifidobakterium biofidum), které napomáhají organismu v boji proti rozličným střevním zánětům a mají prokazatelný protinádorový účinek. Mikroskopické houby: sacharomices cerevisiae, působící na vzrůst pH bachorové šťávy s následným rozvojem celulotické mikroflóry.

  Za účinností a výjimečností technologie EM® stojí spojení vlastností aerobních a anaerobních mikroorganismů, které potřebují různé podmínky pro svůj rozvoj a přežití. Přípravky EM® využívají jev společného působení různých skupin mikroorganismů, které koexistují ve společném prostoru podle zásad symbiózy a rovnováhy tak, jak tomu je ve vyváženém prostředí. Odpovídajícím způsobem využité Efektivní mikroorganismy vytvářejí možnost regulovat negativní jevy a napomáhat těm pozitivním všude tam, kde mají důležitý význam biochemické procesy spojené s aktivitou mikroorganismů.

  To dělá z EM® unikátní formuli s probiotickým účinkem. Základní zásadou působení EM® je interakce s mikroorganismy, které se vyskytují v určitém prostředí a využití působení přizpůsobivých mikroorganismů z tohoto prostředí. Díky těmto vlastnostem je EM® účinný i za proměnlivých podmínek a po každém jeho použití dochází k celé řadě pozitivních jevů. Univerzálnost a účinnost technologie EM® je založena na velmi jednoduchém jevu - na působení v souladu s přírodou a nikoli proti ní.

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: